Ceník kosmetika Phyris

Již 15 let jsem obklopena úžasným světem kosmetiky. Osm let jsem měla možnost pracovat v prestižním salonu, po boku úžasné školitelky Sothys. Poté jsem pracovala v zákaznickém centru německé nehtové firmy, kde jsem načerpala plno nových zkušeností v oblasti pedikúry a manikúry. V současné době se věnuji hlavně kosmetice a pedikúře. Jsem moc ráda, že můžu tyto úžasné zkušenosti předat i vám a dopřát vám tak maximální odpočinek, hýčkání a neopakovatelný zážitek. Precizní a 100% odvedená práce, je u mě vždy na prvním místě.
Jana Šimečková
M: 00420 774 663 673 E: simeckova-jana@email.cz
Otevírací doba:
pondělí 15-21
středa 9-21
čtvrtek 15-21
pátek 9-13

Kosmetika Phyris je profesionální značkou, jejíž produkty jsou vyráběny výhradně v Německu. Phyris klade důraz na vysokou kvalitu a účinnost svých produktů. Nabízí unikátní koncepci péče, která se skládá ze tří fází:
Čištění - optimální výsledky dosáhneme pouze každodenním čištěním pleti
Aktivace SOMI - unikátní srdce Phyris, aktivuje pleťové buňky i v hlubších vrstvách pleti a výrazně zlepšuje účinnost následné péče
Péče - každá produktová řada nabízí tu správnou péči v závislosti na věku, typu a stavu pleti

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PHYRIS

První dotyk Phyris 30 min. 590 Kč

Odlíčení pleti, aplikace somi spreje, masáž, závěrečný krém. Ošetření je možné využít pouze při první návštěvě klientky!


Základní relaxační péče 1h 00 min. 890 Kč

Odlíčení pleti, úprava obočí, peeling, aplikace somi spreje, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, masáž rukou a závěrečný krém.


Hydratační péče 1h 15 min. 1090 Kč

Odlíčení pleti, úprava obočí, peeling, aplikace somi spreje, jemná masáž obličeje křišťálovými tyčinkami, masáž obličeje, krku a dekoltu, sérum, maska, masáž rukou a závěrečný krém.


Omlazující péče 1h 15 min. 1290 Kč

Odlíčení pleti, úprava obočí, peeling, somi okysličující péče, jemná masáž obličeje křišťálovými tyčinkami, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, masáž rukou, sérum, intenzivní kapsle a závěrečný krém.


Intenzivní Anti-age a hydratační péče 1h 15 min. 1490 Kč

Odlíčení pleti, úprava obočí, peeling, somi okysličující péče, jemná masáž obličeje křišťálovými tyčinkami, masáž, oční maska, intenzivní matrix maska, masáž rukou, sérum a závěrečný krém.


Ošetření pro problematickou pleť 45 min. 750 Kč

Odlíčení pleti, úprava obočí, peeling, mechanické čištění pleti, maska, masáž rukou a závěrečný krém.


Oční kúra 30 min. 490 Kč Oční kúra ke kosmetickému ošetření 250 Kč

Odlíčení pleti, úprava obočí, mikro masáž očního okolí a čela, oční maska, sérum a závěrečný krém.


Depilace

Ruce 300 Kč
Lýtka 350 Kč
Celé nohy 550 Kč


Doplňkové služby k ošetřením
Depilace horní ret 100 Kč
Barvení obočí 100 Kč
Barvení řas 150 Kč


Alessandro je německá nehtová kosmetika s více než 25letou tradicí, která nabízí produkty vysoké kvality inspirované zahraničními módními trendy. Za dobu svého působení je Alessandro hrdé na několik svých exkluzivních patentů a „světová prvenství“, díky nimž může udávat směr nehtového designu.

SPA PEDIKÚRA ALESSANDRO

Spa pedikúra 60 min. 540 Kč

Spa pedikúra + gellak 90 min. 680 Kč

Lázeň nohou, dezinfekce nohou a nehtů, odlakování a úprava tvaru nehtů, změkčující zábal na otlaky, odstranění nehtové kůžičky, peeling nohou, odstranění zrohovatělé kůže pomocí pemzy, hydratační a detoxikační zábal, výživa nehtové kůžičky a masáž nohou
Spa pedikúra je lázeňské ošetření, které maximálně a šetrně pečuje o Vaše nohy, chodidla a nehty. Vašim nohám se dostane péče, díky které budete mít nohy nejen krásnější, ale také hydratované a detoxikované.

Služba je vhodná pro muže i ženy.

Gellak na nohy 30 min. 290 Kč

Dezinfekce nohou, úprava tvaru nehtů, odstranění nehtové kůžičky, aplikace gellaku (podkladová báze, 2 vrstvy barevného laku, vrchní lesklá báze) a výživa kůžiček
Gellak je technika gelového lakování, která se vytvrzuje v UV lampě a je šetrná k Vašim nehtům, které neničí. Vydrží 4 až 6 týdnů. Odstranění Gellaku se provádí pomocí acetonového rozpouštěče a alobalového zábalu.

Odstranění Gellaku bez nové aplikace 30 min. 290 Kč

Dezinfekce nohou, zabalení nehtů do acetonového rozpouštěče a alobalu, úprava tvaru nehtů, odstranění nehtové kůžičky a výživa kůžiček Pro maximální komfort a garanci kvality používám jednorázové pemzy a lékařsky ověřené dezinfekce.
Každý klient má ve své kartě svůj pilník.
*gelové nehty neodstraňuji