Trenéři

Míra

Instruktor kondiční chůze část 1 - 4

Specializace: H.E.A.T. Program, Dynamický kruhový trénink


,,Chůze je to první, po čem touží malé dítě, a to poslední, čeho se chce vzdát starý člověk! Chodíme, spalujeme, posilujeme, běháme, trénujeme vytrvalost a odbouráváme stres. Přijď mezi nás!"

Gábina

Jóga


Na cestu jógy jsem se vydala před více než 15 lety a přestože jsem ji zpočátku viděla pouze jako fyzické cvičení velmi brzy jsem začala vnímat i její účinky na moji duševní pohodu. Praktikování jógy mi pomáhalo kompenzovat mé stresové a psychicky náročné zaměstnání. Léta jsem cvičila jógu pro svoji radost, vždy mi dělala dobře jak na těle tak na duši. Až po čase jsem došla k bodu, kdy se mi zalíbila myšlenka, že bych tuhle radost mohla předávat i dalším lidem a tak jsem jógu začala i sama učit. Mám za sebou školu jógy pro lektory v Karma yoga studiu, kurz jin jógy pro učitele a několik výjezdů za jógou do Thajska a na Bali. Neustále jsem a vždy budu na cestě a svou jógovou praxi stále dál prohlubuji. Momentálně mě čeká podzimní kurz prana vashya jógy. Ráda sama praktikuji power jógu, prana vashya jógu, fly jógu, hatha jógu nebo jin jógu a všechny pro mě mají své kouzlo. Svým klientům nejraději předávám hatha jógu, ke které kromě praktikování ásan patří také pranajáma, dechová cvičení a meditace, a která nás skrze ovládání těla učí také ovládat svou mysl a v této hektické době zaměřit svou pozornost na sebe a alespoň na chvíli zastavit jinak zběsile ubíhající čas.

Zuzka

Instruktor kondiční chůze část 1-2

Specifikace: H.E.A.T. Program


Při H.E.A.T.u vypouštím z hlavy všechny starosti a odcházím s dobrým pocitem a úsměvem. Přijďte to také zkusit.

Eva

Instruktor kondiční chůze část 1-2

Specifikace: H.E.A.T. Program


Bára

Kondiční cvičení, Pilates


Martin

Gymnastika pro děti


Míla

Multitrainer


Nikola

NS DANCE


Hanka

Cvičení rodičů s dětmi


Lucka

Pilates


Jirka

Kruhový trénink


Mé jméno je Jiří Skalník a sportu se věnuji od malička. Zkoušel jsem různé sportovní odvětví: atletika, fotbal, florbal. Nakonec jsem zůstal u hraní hokejbalu. Díky hokejbalu jsem obletěl celý svět a mohl zažít pocit úspěchu. Na jaře tohoto roku jsem se stal mistrem České republiky a kvůli velké pracovní vytíženosti jsem se rozhodl ukončit kariéru. Momentálně pracuji jako instruktor skupinových lekcí a tato práce mě maximálně naplňuje! Vzdělání: · VŠ Tělesné výchovy a sportu Palestra/Sportovní a kondiční specialista · VOŠ ATVS Palestra/Sportovní Management · Trenérská škola Fitness Slavia-ActiveFit/Instruktor fitness · DexterAcademy/Masér pro sportovní a rekondiční masáže · Kondiční trenér Extraligového klubu HC Kert park Praha

Anička

Orientální tance