TRAMPOLÍNKY

Hodinou TRAMPOLÍNEK vás provede


Anna
📣 pondělí od 19:00 hod. - 20:00 hod.
📣 pátek od 19:15 hod. - 20:15 hod.

Cena lekce 170.- Kč
Na všechny lekce akceptujeme karty MULTISPORT

TRAMPOLÍNKY

TRAMPOLÍNKY JSOU skupinové aerobní cvičení na hudbu pod vedením instruktora.

Toto cvičení spojuje hudbu, motivaci, představivost do jednoho tréninkového celku, tento sportovní program pochází z U.S.A. a je dostupný lidem každého věku a úrovně fyzické zdatnosti.
Má jednoduchou choreografii, kterou zvládne opravdu každý, trampolínky jsou jedním z nejdostupnějších sportů mohou se provozovat uvnitř nebo venku - nejsou závislé na ročním období, počasí nebo denní době.

Navíc je toto cvičení velmi efektivní, bezpečné a šetrné pro Vaše klouby. Aerobní cvičení na trampolínkách je používáno pro rehabilitační účely již přes 20 let. Poskytujeme nejlepší kardiovaskulární cvičení v tělocvičně, doma nebo kanceláři. Protože Trampolínky je cvičení bez nárazů, není u něj taková pravděpodobnost zranění jako u jiných aerobních cvičení. Snižuje náchylnost k artritidě nebo postižení kloubů.

Trampolínky přinášejí kardiovaskulární cvičení, přispívají k zdokonalování oběhového systému, posílení organismu, zvyšování odolnosti, zlepšování stability a koordinace jednoduchou a zábavnou formou.
Trampolínky je kompletní tělesné cvičení, které zahrnuje cviky na celé tělo. Pracují při něm souběžně všechny svalové skupiny. Poskytuje tak účinné spalování kalorií.