Trenéři

Míra

Instruktor kondiční chůze část 1 - 4

Specializace: H.E.A.T. Program, Dynamický kruhový trénink


,,Chůze je to první, po čem touží malé dítě, a to poslední, čeho se chce vzdát starý člověk! Chodíme, spalujeme, posilujeme, běháme, trénujeme vytrvalost a odbouráváme stres. Přijď mezi nás!"

Klárka

Instruktor Tabaty, Insane a pak pevný zadeček


Sportu se aktivně věnuji od dětství. Po úspěšném absolvování VŠ - PF obor Tělesná výchova a sport se mi splnil sen a můj koníček se stal zaměstnáním. Po škole jsem pracovala na pozicích Osobní trenér, Instrutor skupinových lekcí, Instruktor lyžování, podílela jsem se na kondiční přípravě extraligového volejbalového týmu mužů. Jsem certifikovanou trenérkou TRX (GTC) L1, TRX (STC) L1, FLEXI-BAR. Zúčastnila se školení kalanetiky, pilates, Body & Mind programu, pracovala s EMS systémem Miha BodyTec. Klárka nabízí i služby osobní trenérky!!

Jirka

Kruhový trénink


Mé jméno je Jiří Skalník a sportu se věnuji od malička. Zkoušel jsem různé sportovní odvětví: atletika, fotbal, florbal. Nakonec jsem zůstal u hraní hokejbalu. Díky hokejbalu jsem obletěl celý svět a mohl zažít pocit úspěchu. Na jaře tohoto roku jsem se stal mistrem České republiky a kvůli velké pracovní vytíženosti jsem se rozhodl ukončit kariéru. Momentálně pracuji jako instruktor skupinových lekcí a tato práce mě maximálně naplňuje! Vzdělání: · VŠ Tělesné výchovy a sportu Palestra/Sportovní a kondiční specialista · VOŠ ATVS Palestra/Sportovní Management · Trenérská škola Fitness Slavia-ActiveFit/Instruktor fitness · DexterAcademy/Masér pro sportovní a rekondiční masáže · Kondiční trenér Extraligového klubu HC Kert park Praha

Anička

Dance 4FIT, TRX, Orientální tance


Jmenuji se Anička a miluji tanec všeho druhu. Orientální (břišní) tanec je moje velká láska trvající již skoro 20 let. Po mnoha kurzech, seminářích a odučených lekcích jsem absolvovala roční výukový program s akreditací MŠMT "Lektor orientálního tance". Měla jsem tu čest učit se u významných zahraničních a tuzemských profesionálních tanečníků. Ráda Vás na lekcích zasvětím do ladných pohybů tohoto "ženského" tance. Pozitivní působení orientálního tance na fyzickou a psychickou stránku zaručeno. Heslo pro moje lekce: "Od malých krůčků ke složité choreografii". DANCE4FIT-Mé jméno je Anička a vedu lekce tance. Hledala jsem styl tance, kde bych se mohla vyblbnout, zapotit a pobavit a zároveň neřešit složité choreografie. Inspiraci jsem našla v lekcích Fitdance. Na mých hodinách čerpám z absolvovaných lekcí afrického, orientálního, bollywoodského, scénického tance, zumby, flirtu, streetdance, twerku i country. DANCE4FIT je 60-minutová lekce plná žhavých tanečních rytmů, kdy spálíte kalorie a probudíte endorfiny v jednoduchých kombinacích. Moje krédo: "Nic neřeš a užij si to!"

Zuzka

Instruktor kondiční chůze část 1-2

Specifikace: H.E.A.T. Program


Při H.E.A.T.u vypouštím z hlavy všechny starosti a odcházím s dobrým pocitem a úsměvem. Přijďte to také zkusit.

Eva

Instruktor kondiční chůze část 1-2

Specifikace: H.E.A.T. Program


Bára

Zdravá záda s fyzioterapeutem


Martin

Pohybovky pro děti